4. října 2017

Čas jsou peníze. Šetřete obojí

Gabriela Krčálová

Už dlouho si na něco potřebujete půjčit, ale nechce se vám do banky? Ani se vám nedivíme. Na Zonky pro vás ale máme řešení, které vám nezabere skoro žádný čas, a navíc se u něj vyhnete nepříjemným pohledům bankovních úředníků. Půjčí vám lidé, jako jste vy, a výhodněji než v bance.

Text: Ondřej Bíba

Všichni to známe. Návštěva banky a s ní spojené dlouhé čekání. Pro omezenou otevírací dobu musíte často odejít dříve z práce nebo si třeba zajistit hlídání. V tom lepším případě pak na vás bude u vchodu čekat terminál, ze kterého vám vyjede pořadové číslo, a dál se můžete těšit na hypnotizování magické obrazovky nad vámi a vyčkávání, kdy už konečně přijdete na řadu a budete moci odpovídat na často nepříjemné otázky. Poté se dozvíte, zda jste zapadli do jedné z předem připravených tabulek a kolik vás to celé bude stát.

Přijde vám to složité? Rozhodně v tom nejste sami. Na Zonky jsme se rozhodli celý proces maximálně zjednodušit a přizpůsobit jej zejména vašim potřebám. Myslíme si totiž, že požádat o půjčku by neměla být žádná velká věda. Pro vytvoření nezávazné nabídky tak ani nemusíte nikam chodit. Vše si vyřídíte v klidu z pohodlí vašeho domova nebo třeba při obědové pauze.

Na dlouhé čekání a zpytující pohledy bankéřů tak můžete už navždy zapomenout. K získání nezávazné nabídky na Zonky vlastně nic speciálního nepotřebujete. Zabere vám to jen pár minut na internetu. Poté co nám odpovíte na pár jednoduchých otázek (zajímá nás třeba, kolik máte dětí nebo jestli bydlíte v nájmu či ve vlastním), vám připravíme nezávaznou férovou nabídku. A dál už je jen na vás, jak se rozhodnete. Pokud se vám náš návrh líbí, nahrajete nám dva další doklady a výpisy z bankovního účtu za poslední tři měsíce.

Na Zonky tak nemusíte mít z ničeho strach. Vyplnit si u nás poptávku na nezávaznou nabídku je zcela normální. Ať už potřebujete peníze na rekonstrukci bytu či domu, nebo třeba na rozjezd podnikání, my vám rozumíme. Díky tomu, že jsme online, nepotřebujeme stovky poboček a tisíce úředníků a vy dostanete nižší úrok než v bance. A navíc ušetříte spoustu času.

A nad jakou půjčkou jste dosud uvažovali vy? Chcete refinancovat nevýhodný úvěr? Půjčit si na dovolenou snů nebo si jen potřebujete koupit nové pneumatiky na zimu? Vyzkoušejte si vyplnit nezávaznou poptávku hned teď.

Sdílet článek