Na Zonky hrajeme fér

Místo banky, zkuste Zonky. Půjčte si od lidí a ušetřete.

LIDÉ VOLAJÍ LIDEM

Zjistěte, jak Zonky funguje přímo od našich zákazníků. Zeptejte se jich přímo na zkušenosti se Zonky a poslechněte si jejich hodnocení. Je to fér, žádný podvod.

Volejte zdarma 800 616 000

NAPSALI O NÁS

LIDÉ ŘÍKAJÍ O ZONKY

"V reálném čase vidíte, kdo se na vás skládá a kolik investuje korun. Celou dobu ve mně byla malá dušička, kdybych ty peníze nezískal, asi bych musel jít za nějakým lichvářem. Najednou mi ale přišla zpráva, že jsou peníze vybrané a posílají je na účet."

zákazník Zonky

provozuje byznys v žehlení

"Navíc si myslím, že by mi banka nedala takový úrok.
Já jsem věděl, že to těm lidem splatím. Nepůjčoval jsem si na žádnou dovolenou, ale na něco, čemu jsem opravdu věřil. A věřím dál."

provozuje projekt Internesto

zákazník Zonky

"Sedli jsme si hned k počítači, všechno vyplnili a odklikli. Docela jsem koukal, jak rychle to šlo a co všechno chtěli vědět. Než jsem stránku restartoval, byly peníze na půjčka vybrané."

bubeník kapely POETIKA

zákazník Zonky

"Banku mám až v Olomouci a nemám čas jezdit kvůli každému papíru do města, každá minuta je mi drahá. Proto byl pro mě tenhle způsob vyřízení ideální."

"A hlavně je možné začít investovat třeba jen se 200 Kč měsíčně."

"To, že občas některá z investic nevyjde, je normální. Člověk musí s rizikem počítat a rozložit ho. Čím víc máte investic, tím víc jste na Zonky v bezpečí."

zákazník Zonky

provozuje kiting centrum

investorka na Zonky

rodičovská dovolená

investor na Zonky

architekt

Podívejte se na naše video Lidé volají lidem

"Tápete při výběru půjčky? Poradíme, kde hledat tu nejvýhodnější."

"Stavebko, zlato, bitcoiny: Co vám v dalších letech nejvíc vynese?"

"Jak funguje sdílená ekonomika v rámci spotřebitelských úvěrů"

Přes 27 000 lidí má na Zonky právě půjčeno už více než 4,5 miliardy korun od přes 22 000 investorů. Přečtěte si recenze našich zákazníků a zjistěte, jak Zonky funguje.

Česká národní banka nám udělila licenci a dohlíží na naše fungování. Vaše osobní údaje u nás proto zůstávají v naprostém bezpečí.

Stáhněte si aplikaci Zonky