Chceme Zonky ještě více posilovat. V investicích proto budeme dál sázet už jen na Zonky Rentiéra

Před dvěma lety jsme kvůli poptávce po jednodušším způsobu investování začali nabízet službu Zonky Rentiér. A zájem o ni naprosto předčil naše očekávání. Počet jejích uživatelů neustále roste, a objem nových vkladů do Rentiéra je v porovnání s manuálním investováním v posledních měsících dokonce trojnásobný. Rentiér je pro klienty celkově jednodušší a oproti manuálnímu investování nevyžaduje moc času. Stačí jen zvolit výši vkladu a o zbytek se postará.

Z pohledu efektivity nám nedávalo smysl udržovat vedle sebe dvě služby, které plní obdobnou funkci. Proto jsme se rozhodli podporu manuálního investování postupně omezit a soustředit naše kapacity jen na další vylepšování Zonky Rentiéra a také se více věnovat půjčkám. Věříme, že celkově to pro službu Zonky a její klienty znamená příležitost k dalšímu růstu.

Od 31. srpna 2021 nabízíme klientům, kteří chtějí v Zonky začít investovat, už jen Rentiéra.

Od 1. listopadu 2021 jsme přestali umožňovat manuální investování do nových půjček i současným investorům.

Klienti mohou dál svoje stávající investice v podobě participace nechat takzvaně „doběhnout“, tedy postupně vysplácet a realizovat související výnosy. Zonky se bude dál o veškeré investice starat jako doposud.

Víme, že řada z vás si manuální investování u Zonky oblíbila, a doufáme, že stejně tak si oblíbíte i Rentiéra. Rentiér je nejen celkově jednodušší, ale navíc vám ušetří čas, protože za vás automaticky rozinvestuje i vyšší vklady a dokáže pravidelně reinvestovat výnosy nebo přinese pravidelnou rentu. Rozložení investice do několika stovek půjček vám zajistí stabilní portfolio s nízkým rizikem. Rentiér je bez vstupních poplatků a investovat můžete už od 10 000 Kč.

Jiří Humhal
CEO Zonky

Představujeme Vám Zonky Rentiéra

Možná jste se ještě nesetkali, nebo už je to dávno. A tak nám dovolte krátké seznámení.

Zonky Rentiér zhodnotí vaše peníze díky investicím do stovek nízkorizikových úvěrů. Stačí si vybrat první investici, vložit minimálně 10 000 Kč a o všechno ostatní se postaráme. Očekávat můžete výnos 5,79 % p.a.

Více o Rentiérovi

Časté dotazy

Co se stane s mým účtem pro manuální investování po uplynutí výpovědní lhůty?

Budu moct odprodat své investiční portfolio?

Jak bude fungovat odprodej participací od 1. listopadu 2021?

Kdy budou moje participace odkoupeny?

Když si založím nový účet na Zonky Rentiér, převedete mi do něj mé předchozí manuálně vytvořené portfolio?

Co se stane s manuálně zainvestovanými půjčkami, které mají ještě dlouhou dobu splatnosti?

Změní se poplatky nebo jiné podmínky produktu?

Změní se něco v mobilní aplikaci nebo na webu?

Co se stane s rezervačním systémem?

Co se stane se Superinvestorem?

Jak si jednoduše založit Rentiéra?

Půjčky

Rentiér

Manuální investování

O Zonky

Napište nebo zavolejte

info@zonky.cz800 449 999

Dnes se dovoláte zdarma

Sídlo

Air Bank a.s.
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6 – Dejvice
IČO: 29045371

Korespondenční adresa

Air Bank a.s.
P. O. BOX 625
661 25 Brno 2
IČO: 29045371

Sledujte nás na sociálních sítích

Příklad půjčky

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2 957 Kč, poslední splátkou 2951,32 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 7,03 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet zákazníka. Celkem zákazník zaplatí 177 414,32 Kč. Doba splácení může být od 12 měsíců do 10 let a RPSN se pohybuje mezi 5,55 % a 26,91 %.

© 2022 Air Bank a.s., člen skupiny PPF, poskytovatel služby Zonky, je zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013