Půjčka na nové auto od 4,99 %

Levněji než v bance. Bez skrytých poplatků.
Nikam nemusíte. Vše zařídíte online.
Peníze můžete mít do 5 minut na účtu

Spočítejte si svou půjčku na auto

20 000 Kč
1 200 000 Kč
1 369
16 891 Kč nebo více
 • Úrok 4,99 % p.a.
 • RPSN 5,55 %
 • Doba splácení 43 měsíců
 • Celkem zaplatíte 109 670
Výpočet výše je pouze ilustrativní. Poplatek za službu Zonky je 2000 Kč (2 % z půjčené částky).
Chci si půjčit na auto

Výhody půjčky na auto na Zonky

Předčasné splacení a mimořádné splátky zdarma
Transparentnost a žádné další skryté poplatky
Od začátku víte, kolik přeplatíte
Chci půjčku na auto

Proč si na auto půjčit na Zonky

Nejnižší úrok na trhu 4,99 %
Jsme rychlejší a levnější než banky
Peníze máte do druhého dne na účtu
Celou poptávku vyřídíte z domova
Chci si půjčit

Jak funguje půjčka na Zonky?

Na Zonky můžete vyplnit online poptávku a následně si půjčit:
 • pokud vám je víc než 18 let
 • pokud jste občanem České republiky nebo občanem EU či Ukrajiny a máte v ČR trvalý pobyt
 • pokud vlastníte bankovní účet v České republice
Dále od Vás budeme potřebovat
 • Nahrát dva doklady totožnosti - Své doklady jednoduše vyfotíte webkamerou na počítači, fotoaparátem v telefonu nebo je můžete naskenovat. Doklady nahrajete přímo do vyplňované poptávky, nebo je zašlete na e-mail
 • První doklad - občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu
 • Druhý doklad - řidičský průkaz, pas, nebo zbrojní průkaz
 • Doložení vašich příjmů - Bankovní výpisy z vašeho internetového bankovnictví za poslední tři měsíce. Návod, jak výpisy stáhnout, najdete zde.
Jakmile je půjčka schválena, pošleme vám peníze na účet. Podle toho, u jaké banky máte účet vedený, se může lišit doba převodu.
Měsíčně bankovním převodem na naše číslo účtu 2020010045/6000 s variabilním symbolem, který najdete ve smlouvě.
Pokud máte peníze navíc a chcete splatit část půjčky:
 • Pošlete nám vyšší splátku a my vaši půjčku automaticky přepočítáme
 • Mimořádnými splátkami si zkracujete celkovou dobu splácení
 • Mimořádné splátky jsou u nás zdarma
 • Půjčku můžete splatit kdykoliv předčasně zdarma, bez nahlášení a bez formulářů.
 • Pojištění si snadno sjednáte přímo při poptávce po půjčce. Konkrétní nabídku pojištění od nás dostanete současně s nabídkou půjčky poté, co vyplníte poptávku na Zonky.cz.
  Služba Zonky záchranná vesta vám pomůže se splácením, pokud jste během půjčky přišli nečekaně o práci, onemocněli jste a dlouhodobě nemůžete do práce. Můžete si díky ní odložit splátky. A v případě úmrtí pojistka zajistí doplacení půjčky.
  Podmínky pro sjednání:
 • Jste mladší než 65 let
 • Nejste invalidní v žádném stupni a nejste ani držitelem průkazu ZTP/P
 • Nejste v pracovní neschopnosti
 • Chci si půjčit

  Často kladené otázky

  Jaký úrok mohu získat a jak jej určujete?

  chevron-right-orangeCreated with Sketch.
  Úrok se na Zonky pohybuje v rozmezí 4,99 % až 19,99 % p. a. Čím víc nám toho o sobě napíšete do poptávky, tím lépe dokážeme připravit opravdu férovou nabídku.

  Abychom vám ušetřili čas, zjišťujeme některé informace za vás. Samozřejmě jen pokud nám to dovoluje zákon. Díváme se do veřejných seznamů a rejstříků, jako je obchodní a insolvenční rejstřík, na sociální sítě, s vaším souhlasem se ptáme mobilního operátora O2 a v rámci skupinového řízení rizik se ptáme i sesterské společnosti ve skupině PPF, do které Zonky patří.

  Úrok určujeme složitým výpočtem, kterým odhadujeme, jak vám splátky zasáhnou do života a jak velké je pro investory riziko, že půjčené peníze nevrátíte. Čím vyšší je riziko, tím větší je také úrok. Výše úroku se označuje jako tzv. rating, který je důležitý především pro lidi, kteří se budou na vaši půjčku skládat.

  Co potřebuji k vyřízení půjčky na Zonky?

  chevron-right-orangeCreated with Sketch.
  Na Zonky si můžete půjčit, pokud vám je víc než 18 let, máte bankovní účet v České republice a jste občanem České republiky nebo občanem EU či Ukrajiny a máte zde trvalý pobyt.

  Dále od vás budeme potřebovat:

  Nahrát dva doklady totožnosti, abychom si byli jistí, že si půjčujete opravdu vy. Potřebujeme od vás občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu, jako druhý doklad můžete použít pas, řidičský průkaz, nebo zbrojní průkaz.

  Doložit vaše příjmy. Nejlépe si poradíme s bankovními výpisy z vašeho internetového bankovnictví za poslední tři měsíce. Návod, jak výpisy stáhnout, najdete zde.

  Jak nahraji doklady na Zonky?

  chevron-right-orangeCreated with Sketch.
  Své doklady jednoduše vyfotíte webkamerou na počítači, fotoaparátem v telefonu nebo je můžete naskenovat. Vyfocené doklady nahrajete přímo do poptávky, kterou na Zonky.cz vyplňujete, nebo je zašlete na e-mail doklady@zonky.cz.

  Všechny doklady nahráváte do zabezpečeného systému, kde je vidíme pouze my na Zonky. Protože na nás dohlíží Česká národní banka, jsou vaše údaje v bezpečí stejně jako u ČNB.

  Je velmi důležité, aby byly doklady vyfocené čitelně, se všemi údaji a aby byl doklad celý i s okraji. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám se vším poradíme.

  Co když dostanu lepší nabídku jinde?

  chevron-right-orangeCreated with Sketch.
  Mohlo se stát, že jsme přehlédli nějaké podstatné pozitivní informace o vás nebo jste nám je zapomněli říct. Určitě se nám ozvěte nainfo@zonky.cznebo telefonicky na 800 449 999.

  A pokud jste se už pro nabídku jinde rozhodli, dejte si pozor na některé nekalé praktiky, se kterými se můžete setkat. Smlouvu, kterou podepisujete, vždy důkladně prostudujte. Půjčka je vztah na několik dalších let, proto se vyplatí zjistit si dobře všechny podmínky. Reálná cena, kterou zaplatíte za půjčku, se od nabízeného úroku může významně lišit. Dávejte pozor na skryté poplatky, sankce nebo složité formulace ve smlouvě.

  Půjčíte mi, když mám exekuce nebo insolvenci?

  chevron-right-orangeCreated with Sketch.
  Lidem s aktuálními exekucemi půjčit nedokážeme. Na půjčky se skládají další obyčejní lidé a my musíme jejich peníze chránit. Pokud jste se s exekucí vypořádali již před pěti a více lety a od té doby „sekáte latinu“, pokusíme se vám připravit férovou nabídku.

  Lidem v insolvenci půjčit nemůžeme. Člověk, který u soudu získal možnost oddlužení (insolvence), má po dobu pěti let ponecháno jen životní minimum a jakékoliv příjmy nad toto životní minimum jdou na oddlužení. Laicky řečeno by mu tedy insolvence spolkla i případnou půjčku. Pokud jste měli insolvenci před pěti a více lety a od té doby „sekáte latinu“, pokusíme se vám připravit férovou nabídku.