23. září 2019

Vyhrajte víkendový wellness pobyt. Stačí doporučit Zonky

Lukáš Zelený

V Zonky měníme finanční trh a vy můžete být u toho. Stačí, když doporučíte Zonky půjčku svému okolí a dostanete vy i váš známý od Zonky 1 000 Kč. V prosinci navíc proběhne vyhlášení velké měsíční soutěže o dva víkendové wellness pobyty pro dva v celkové hodnotě 18 000 Kč.

Rosteme a stále se držíme myšlenky, která tady byla od začátku. Chceme kultivovat finanční trh. Ukázat, že to jde dělat jinak. A výsledky nám jasně prokazují, že jsme se vydali správným směrem. Lidé si od lidí na Zonky půjčili už více než 8 500 000 000 Kč. To vše se povedlo i díky třiceti tisícům investorů, kteří se každý den podílí na zafinancování stovek příběhů.

Už před rokem jsme spustili projekt Pozvi známé, kde každého odměníme za doporučení naší půjčky. Stačí z vlastního profilu nasdílet unikátní odkaz svému okolí. Celkově od nás můžete dostat až 10 000 Kč. Odměnu získá i váš známý.

Celý projekt o doporučení jsme maximálně zjednodušili, aby byl přístupný téměř všem. Zároveň chceme ukázat, co Zonky dělá více lidem a věříme, že tímhle způsobem dokážeme ukázat, že existuje odlišný přístup proti tomu bankovnímu, který zná každý z nás

Pokud tak ještě nepatříte mezi naše zákazníky, stačí se jednoduše online zaregistrovat a následně pozvat svým známým pozvánku, díky které můžete dostat 1 000 Kč. Registrace je zdarma a zabere vám jen pár minut. 

V průběhu prosince navíc v Zonky oceníme nejaktivnějšího ze všech účastníků soutěže, který doporučí nejvíce půjček, víkendovým wellness pobytem. V případě, že více účastníků doporučí 10 a více půjček, budeme mezi nimi losovat náhodně.

Druhým wellness pobytem potěšíme jednoho ze zájemců o půjčku. Naději na výhru má každý stejně. Rozhodne los. Tak neváhejte dlouho a zapojte se do naší soutěže.

Sdílet článek