5. září 2017

Buďte chytří. Šetřete svůj čas a peníze

Gabriela Krčálová

Půjčování peněz je dnes celkem běžnou záležitostí a nemusí to nutně znamenat, že jste se dostali do těžké životní situace. Půjčku si dnes navíc můžete vzít téměř na všechno. Nabízí se tedy jen otázka, od koho peníze získat?

Text: Ondřej Hlíza

Řekli jste si, že nastala doba, kdy si chcete půjčit peníze, ale stále nevíte, jak na to? Trošku tušíte, že budete nejspíš muset někam jít. Dalším vaším úkolem bude zjišťování výše úroku a také toho, kolik vlastně budete měsíčně splácet. Připadá vám, že je toho moc a raději to chcete nechat být? Ještě vydržte a zkuste Zonky.cz

Proč chodit na pobočku, když stačí zapnout počítač.

Nikam nechoďte, dělejte to od stolu

Pokud si půjčíte na Zonky, kde lidé půjčují lidem, nebudete muset nikam chodit. Vše totiž zvládnete od počítače, a pokud vám to půjde pěkně od ruky, tak to zabere asi jen 12 minut (a to ještě přeháníme). Všechny potřebné dokumenty nahrajete elektronicky a smlouvu podepíšete přes SMSku. Technologie jsou totiž neúprosné. Výrazně nám zjednodušují život.

Zonky nabízí bezúčelové hotovostní úvěry. Stačí vložit poptávku na tržiště. A nemyslíme tím žádné tržiště uprostřed náměstí, nýbrž virtuální prostor, kde by se měly objevit ty nejdůležitější informace. Tedy na co si chcete půjčit a proč. Někteří investoři se o váš příběh zajímají. Buďte kreativní a sepište to čtivě. Děsíte se, že váš příběh nebude dostatečně zajímavý a peníze nedostanete? Můžete zůstat naprosto v klidu. Každá půjčka, která se dostane na tržiště, je zainvestovaná. Jen to někdy trvá pouze pár minut, jindy pár hodin.

Potřebujete poradit? Na Zonky jsme každý den na bezplatné lince 800 449 999

Už žádné bezesné noci

Díky tomu, že je Zonky „jen“ webová služba, tak nemá tolik zaměstnanců a ani poboček. I proto zde najdete nižší úroky než v klasických bankách. Ty začínají již na 3,99 %.

Jestliže budete mít navíc dostatek peněz a chuť splatit půjčku v dřívějším termínu, než jste si na Zonky sjednali, udělejte to. Tady vám totiž nikdo žádné pokuty za předčasné splácení nerozdá. Pokud se naopak dostanete do problému se splácením, zavolejte nebo napište. Každý situace má řešení.

Transparentnost je důležitá

Možná se vám občas stává, že si chcete něco zařídit a najednou zjistíte, že se vlastně ztrácíte v podmínkách, smlouvách a tak podobně. Na Zonky najdete vše přehledně vysvětlené a pokud vám to stále bude málo, můžete se ozvat a doptat se. To ať máte klidné spaní.

Už chápete, že půjčit si peníze je jednoduché, když víte kde? A že vlastně vůbec nemusíte někam na pobočku rychle po práci a honem něco podepsat, abyste nezdržoval paní za přepážkou? Určitě ano.

Sdílet článek