3 výhody pro investory na Zonky

Investorů na Zonky si vážíme. Připravili jsme proto výhody, které vaše investování do půjček zpříjemní.

1. Status superinvestora

Staňte se Superinvestorem. Posílejte pravidelně peníze na svůj investorský účet. Status Superinvestora získáte, když tři měsíce po sobě pošlete do své peněženky alespoň 1000 Kč a zároveň provedete alespoň 5 investic v daném měsíci. Tak získáte nový status Superinvestora. Díky tomu můžete čerpat celou řadu výhod, které pro vás Zonky připravuje.
Jak dlouho si udržíte status Superinvestora, závisí jen na vás. Pokud jeden měsíc vynecháte, o status Superinvestora přijdete. Zpět jej získáte opět po 3 měsících, ve kterých jste nahráli minimálně 1000 Kč do peněženky a provedli 5 investic.
Každý měsíc, počínaje dubnem 2018, budeme vyhodnocovat Investory, kteří splnili podmínky pro získání statusu Superinvestora.
Odměny pro Superinvestora:
1) Investoři se statusem Superinvestora budou zařazeni do měsíčního slosování o investorský kredit, který jim bude připsán na jejich investorský účet. Mezi vybrané Investory Zonky plánuje rozdělit odměny v hodnotě až 50 000 Kč měsíčně.
2) Investoři se statusem Superinvestora získají šanci se aktivně zapojit do rozvoje a utváření samotné služby Zonky. Budou jako první přizváni k testování a zkoušení novinek, které chystáme.
3) Investoři se statusem Superinvestora budou také první, kteří budou přizváni na všechny vzdělávací i volnočasové akce, které má Zonky v plánu.
pdfCreated with Sketch.
Pravidla losování
Slevový program a všechny výhody pro investory mohou být kdykoliv ukončeny nebo upraveny ze strany Benxy s.r.o. Nárok na slevu má každý Investor, který splní podmínky programu (3 výhody pro investory na Zonky) a který má se společností Benxy s.r.o. uzavřenou rámcovou smlouvu.

2. Navýšení maximální investice do jedné půjčky

Investujte více. Investujte rychleji. Nejaktivnější Investoři nyní mohou investovat až 20 000 Kč do jedné půjčky
Částka, kterou můžete na Tržišti investovat do jednoho úvěru, se liší podle toho, kolik aktivních investic aktuálně máte. S více diverzifikovaným portfoliem roste maximální výše investice, kterou můžete do jednoho úvěru vložit. Informaci o tom, kolik máte aktuálně investic, naleznete ve svém investorském profilu. Tato výhoda platí od 18. prosince 2017.
Tabulka obsahuje změny oproti vánočnímu přání, které jste dostali poštou. V přání jsme měli méně než 100 a nově uvádíme méně než 101 investic.

3. Sleva na poplatku dle velikosti portfolia

Investujte a šetřete na poplatcích. Každý Investor se nyní může propracovat ke slevě až 20 % na poplatcích
Je to jednoduché, čím více máte na Zonky zainvestováno, tím více ušetříte na poplatcích. Slevy na investorských poplatcích platí pro všechny Investory, kteří mají na Zonky zainvestováno alespoň 150 000 korun v nesplacených jistinách. Informaci o tom, kolik máte aktuálně zainvestováno, najdete ve svém investorském dashboardu pod položkou “Zůstatková částka”.
Výpočet slev probíhá společně s výpočtem poplatků denně a denně také vyhodnocujeme, do jakého slevového pásma spadá výše vašich proinvestovaných prostředků. To znamená, že v průběhu měsíce můžete dosáhnout na vyšší slevu, než na jeho začátku, je to pouze na vás.
První sleva na poplatcích bude spočtena k 1. 1. 2018 a ve vaší peněžence se projeví se stržením prvního měsíčního poplatku, tedy začátkem února 2018.