Ahoj, Já jsem
Jakub strýček
Marketing director


..Vedu tým 

Marketing

V týmu marketingu je naším úkolem ukazovat co nejvíce lidem, jak je snadné službu využívat. Nikdo už se nemusí ani zvednout z gauče, aby si během pár minut požádal o půjčku s výhodným úrokem nebo začal s pár stovkami v peněžence investovat a vydělávat. Na Zonky totiž obojí zvládne téměř každý. Ukazujeme lidem, že i půjčování peněz jde dělat férově bez jakýchkoliv „háčků“, a šíříme povědomí o Zonky skrz online i offline kanály.

Předem plánujeme televizní spoty, venkovní reklamy i obsah na sociálních sítích. Práce v týmu je inovační. Snažíme se krátit čas výroby na polovinu, z každé chyby si bereme poučení, a díky tomu se dokážeme rychle a efektivně posouvat dál.


Koho hledám?

Senior Marketing Manager

Vítej v Zonky

Už je nás přes 150. Přidej se k nám!

V roce 2017 jsme změnili trh. Zonky je nyní značka, která definuje český fintech a ukazuje široké veřejnosti, jak se bude investovat a půjčovat ve zbytku 21. století. Dokázali jsme, že jsme služba budoucnosti. To je v dnešní neuvěřitelně rychlé době obrovský úspěch. A je to úspěch tažený celým týmem.
Bez poboček a stovek zaměstnanců jsme ukousli téměř 3 % trhu nových úvěrů a dává nám to perfektní základ pro náš cíl získat 10% tržní podíl. Jeden milník máme za sebou. Naše ambice však nekončí českým trhem a v technologiích chceme zůstat i nadále nejprogresivnější.

Těším se na vše, co nás čeká, a jsem hrdý, že mohu být u toho. Buď u toho s námi taky!
My jsme Zonky!

Podívej se do Zonky i na sociálních síťích


..Vedu tým Digital & Produkt

   

Jsme tým digitálního marketingu, UX a obchodu. Staráme se o to, aby každý, kdo na internetu přijde se Zonky do styku, měl z návštěvy radost a rád se k nám vracel. Aby pro něj bylo vše uživatelsky co nejpříjemnější, jednoduché a rychlé.

Staráme se o webové stránky, aby na nich vše klapalo, jak má. Oslovujeme potenciální zákazníky přes online kanály, jako jsou reklamy, bannery na Facebooku, Googlu aj., a snažíme se je dovést až k nám na web. V obchodním týmu vytváříme a udržujeme vztahy s našimi partnery, kteří Zonky nabízí jako výhodnou alternativu k bankovním půjčkám.

  


 

Koho hledám?

Product/UX Designer

Ahoj, Já jsem
Standa Filipčík
IT development director


..Vedu tým Vývoj

 

V našem IT oddělení děláme všechny věci agilně. Od zadání až po samotný vývoj a správu. To znamená, že reagujeme rychle a děláme to, co je v danou chvíli nejvíc potřeba. Nejsme samostatné, odříznuté oddělení, ale naopak velice úzce spolupracujeme s business částí Zonky.

Používáme opensourcové technologie, nebojíme se pro práci používat nové (cloudové) nástroje. Nejsme žádné tiché myšky v koutě. Dokážeme komunikovat i s našimi zákazníky, sbírat od nich zpětnou vazbu a nápady, díky kterým můžeme Zonky posouvat vpřed.

Koho hledám?


QA Engineer

IT Administrátor/-ka
IT Security


..Vedu tým 

Customer Care &

Back Office

Jsme srdcem Zonky. Tvoříme komunitu, která sází na lidskou a neformální komunikaci. Chceme zákazníky i investory dělat šťastnými a nadchnout je službou. Držíme transparentnost a otevřenost, jak jen je v našich silách.

Věříme, že si každý zákazník zaslouží individuální péči a férové jednání. S námi přijde zákazník do kontaktu jako prvními, proto mu věnujeme co největší pozornost. Komunikujeme s ním přes telefon, e-mail, online chat a na sociálních sítích.

V týmu Back Office připravujeme do posledního detailu poptávky po půjčkách pro jejich schválení.


Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem. :-)

Ahoj, Já jsem
Věra Šyman
CO Manager


..Vedu tým Customer Operations

     
 

V týmu Customer Operations pečujeme o zákazníky a vytváříme komunitu, která sází na lidskou a přátelskou komunikaci. Chceme naše zákazníky i investory dělat šťastnými a nadchnout je. Věříme, že si každý zákazník zaslouží individuální péči a férové jednání. S námi přijde zákazník do kontaktu jako prvními, proto mu věnujeme co největší pozornost.

 Při schvalování půjček mluvíme s lidmi o jejich finanční situaci, zajímáme se o jejich příběhy, o to, co mají rádi, co dělají, abychom jim mohli nabídnout co nejlepší úrok. Každý lidský příběh je pro nás jedinečný.


Koho hledám?

Expert/-ka na schvalování
Superhrdina Customer Care

..Vedu tým Risk

Řídíme riziko celé služby, proto musíme znát každý její kout. Propojujeme zákazníky, kteří mají zájem o půjčku, s investory tak, že určujeme a hlídáme pravidla hry. Nastavujeme schvalovací proces, vytváříme prediktivní modely pro co nejlepší separaci dobrých a špatných zájemců o půjčku, analyzujeme jejich chování při zadávaní poptávky, monitorujeme naše portfolio nebo bojujeme s podvodníky.

Nebojíme se zapojit netradiční a inovativní přístupy. Jsme fintech. Co jde, to automatizujeme. A co nejde, to automatizujeme taky. A pokud zrovna neležíme v datech, tak běháme orienťáky, potápíme se v alpských řekách anebo učíme na vysoké škole.


Koho hledám?

Risk Product Owner (Germany)

Ahoj, Já jsem
Jan Zbirovský
Innovation project director


..Vedu tým Innovation

Jsme FINTECH! Proto jsou v nás pevně zakořeněné technologie a inovátorství. Děláme věci, které nás posouvají, a nevymýšlíme je pouze do šuplíku. Velké projekty sekáme do menších funkčních celků, abychom si udrželi rychlost a agilitu při vývoji.

V Zonky táhneme projekty vpřed a baví nás to hlavně proto, že jsou výsledky naší práce rychle vidět a my máme okamžitou zpětnou vazbu od našich zákazníků. Díky tomu víme, jestli jdeme správným směrem. Používáním nových technologií a moderních přístupů se posouváme k co nejjednodušší a rychlé obsluze všech zákazníků, kteří se na nás obrátí. Nebojíme se zpochybňovat zažité nápady „businessu“. A k tomu všemu fakt hodně sportujeme!


Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem :-)


..Vedu tým Finance & Operations

Náš tým věří, že i finance jdou dělat jinak. Stejně jako to dělá celé Zonky. Nechceme být jen kontroloři nebo hlídací psi, ale partneři a rádci pro naše kolegy. Dokážeme jim pomoci s tím, jak dělat věci efektivněji. V Zonky finance úzce souvisejí s businessem. Neřešíme proto pouze účetnictví, ale taky třeba CRM a funding (investorské inovace). Spadá k nám taky právní oddělení.

Během pár měsíců jsme postavili tým odborníků a nadšenců, kteří chtějí dělat věci chytře. V roce 2017 se nám podařilo splnit regulatorní podmínky tak, aby z malého start-upu vznikla plnohodnotná finanční instituce.


Koho hledám?

Collections Specialist


..Vedu tým HR & Office

Pro náš tým je nejdůležitější vytvářet prostředí založené na důvěře a otevřenosti - jednoduše řečeno chceme, aby nám tu všem bylo dobře a ráno jsme se do práce těšili. Staráme se o zachování zdravého a pohodového firemního prostředí a hlavně o lidi. Každý člověk ve společnosti je pro nás jedinečný, takže za námi může kdokoli přijít s čímkoli. Vybíráme k nám nové parťáky, kteří budou spolu s námi ctít naše hodnoty.

Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem :-) 

Ahoj, Já jsem
Pavel Novák
CEO

Ahoj, Já jsem
Lukáš Marek
Sales director

Ahoj, Já jsem
Anna Bláhová
CC & BO Manager

Ahoj, Já jsem
Aleš Černý
Risk director

Ahoj, Já jsem
Jiří Humhal
Finance director

Ahoj, Já jsem
Ondra Šnejdrla
HR Manager