Ahoj, Já jsem
Jakub strýček
Marketing director


..Vedu tým 

Marketing

V týmu marketingu je naším úkolem ukazovat co nejvíce lidem, jak je snadné službu využívat. Nikdo už se nemusí ani zvednout z gauče, aby si během pár minut požádal o půjčku s výhodným úrokem nebo začal s pár stovkami v peněžence investovat a vydělávat. Na Zonky totiž obojí zvládne téměř každý. Ukazujeme lidem, že i půjčování peněz jde dělat férově bez jakýchkoliv „háčků“, a šíříme povědomí o Zonky skrz online i offline kanály.

Předem plánujeme televizní spoty, venkovní reklamy i obsah na sociálních sítích. Práce v týmu je inovační. Snažíme se krátit čas výroby na polovinu, z každé chyby si bereme poučení, a díky tomu se dokážeme rychle a efektivně posouvat dál.


Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem. :-) 

Vítej v Zonky

Už je nás přes 150. Přidej se k nám!

V roce 2017 jsme změnili trh. Zonky je nyní značka, která definuje český fintech a ukazuje široké veřejnosti, jak se bude investovat a půjčovat ve zbytku 21. století. Dokázali jsme, že jsme služba budoucnosti. To je v dnešní neuvěřitelně rychlé době obrovský úspěch. A je to úspěch tažený celým týmem.
Bez poboček a stovek zaměstnanců jsme ukousli téměř 3 % trhu nových úvěrů a dává nám to perfektní základ pro náš cíl získat 10% tržní podíl. Jeden milník máme za sebou. Naše ambice však nekončí českým trhem a v technologiích chceme zůstat i nadále nejprogresivnější.

Těším se na vše, co nás čeká, a jsem hrdý, že mohu být u toho. Buď u toho s námi taky!
My jsme Zonky!

Podívej se do Zonky i na sociálních síťích


..Vedu tým Digital & Produkt

  
 

Jsme tým digitálního marketingu, UX a obchodu. Staráme se o to, aby každý, kdo na internetu přijde se Zonky do styku, měl z návštěvy radost a rád se k nám vracel. Aby pro něj bylo vše uživatelsky co nejpříjemnější, jednoduché a rychlé.

Staráme se o webové stránky, aby na nich vše klapalo, jak má. Oslovujeme potenciální zákazníky přes online kanály, jako jsou reklamy, bannery na Facebooku, Googlu aj., a snažíme se je dovést až k nám na web. V obchodním týmu vytváříme a udržujeme vztahy s našimi partnery, kteří Zonky nabízí jako výhodnou alternativu k bankovním půjčkám.

 
 


 

Koho hledám?

 

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem. :-) 

Ahoj, Já jsem
Standa Filipčík
IT development director


..Vedu tým Vývoj

 

V našem IT oddělení děláme všechny věci agilně. Od zadání až po samotný vývoj a správu. To znamená, že reagujeme rychle a děláme to, co je v danou chvíli nejvíc potřeba. Nejsme samostatné, odříznuté oddělení, ale naopak velice úzce spolupracujeme s business částí Zonky.

Používáme opensourcové technologie, nebojíme se pro práci používat nové (cloudové) nástroje. Nejsme žádné tiché myšky v koutě. Dokážeme komunikovat i s našimi zákazníky, sbírat od nich zpětnou vazbu a nápady, díky kterým můžeme Zonky posouvat vpřed.

Koho hledám?


Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat
 sem. :-)..Vedu tým 

Customer Care &

Back Office

Jsme srdcem Zonky. Tvoříme komunitu, která sází na lidskou a neformální komunikaci. Chceme zákazníky i investory dělat šťastnými a nadchnout je službou. Držíme transparentnost a otevřenost, jak jen je v našich silách.

Věříme, že si každý zákazník zaslouží individuální péči a férové jednání. S námi přijde zákazník do kontaktu jako prvními, proto mu věnujeme co největší pozornost. Komunikujeme s ním přes telefon, e-mail, online chat a na sociálních sítích.

V týmu Back Office připravujeme do posledního detailu poptávky po půjčkách pro jejich schválení.


Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem. :-)

Ahoj, Já jsem
Věra Šyman
CO Manager


..Vedu tým Customer Operations

     
 

V týmu Customer Operations pečujeme o zákazníky a vytváříme komunitu, která sází na lidskou a přátelskou komunikaci. Chceme naše zákazníky i investory dělat šťastnými a nadchnout je. Věříme, že si každý zákazník zaslouží individuální péči a férové jednání. S námi přijde zákazník do kontaktu jako prvními, proto mu věnujeme co největší pozornost.

 Při schvalování půjček mluvíme s lidmi o jejich finanční situaci, zajímáme se o jejich příběhy, o to, co mají rádi, co dělají, abychom jim mohli nabídnout co nejlepší úrok. Každý lidský příběh je pro nás jedinečný.


Koho hledám?

Parťák do týmu schvalování

..Vedu tým Risk

Řídíme riziko celé služby, proto musíme znát každý její kout. Propojujeme zákazníky, kteří mají zájem o půjčku, s investory tak, že určujeme a hlídáme pravidla hry. Nastavujeme schvalovací proces, vytváříme prediktivní modely pro co nejlepší separaci dobrých a špatných zájemců o půjčku, analyzujeme jejich chování při zadávaní poptávky, monitorujeme naše portfolio nebo bojujeme s podvodníky.

Nebojíme se zapojit netradiční a inovativní přístupy. Jsme fintech. Co jde, to automatizujeme. A co nejde, to automatizujeme taky. A pokud zrovna neležíme v datech, tak běháme orienťáky, potápíme se v alpských řekách anebo učíme na vysoké škole.


Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem. :-) 

Ahoj, Já jsem
Jan Zbirovský
Innovation project director


..Vedu tým Innovation

Jsme FINTECH! Proto jsou v nás pevně zakořeněné technologie a inovátorství. Děláme věci, které nás posouvají, a nevymýšlíme je pouze do šuplíku. Velké projekty sekáme do menších funkčních celků, abychom si udrželi rychlost a agilitu při vývoji.

V Zonky táhneme projekty vpřed a baví nás to hlavně proto, že jsou výsledky naší práce rychle vidět a my máme okamžitou zpětnou vazbu od našich zákazníků. Díky tomu víme, jestli jdeme správným směrem. Používáním nových technologií a moderních přístupů se posouváme k co nejjednodušší a rychlé obsluze všech zákazníků, kteří se na nás obrátí. Nebojíme se zpochybňovat zažité nápady „businessu“. A k tomu všemu fakt hodně sportujeme!


Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem. :-)


..Vedu tým Finance & Operations

Náš tým věří, že i finance jdou dělat jinak. Stejně jako to dělá celé Zonky. Nechceme být jen kontroloři nebo hlídací psi, ale partneři a rádci pro naše kolegy. Dokážeme jim pomoci s tím, jak dělat věci efektivněji. V Zonky finance úzce souvisejí s businessem. Neřešíme proto pouze účetnictví, ale taky třeba CRM a funding (investorské inovace). Spadá k nám taky právní oddělení.

Během pár měsíců jsme postavili tým odborníků a nadšenců, kteří chtějí dělat věci chytře. V roce 2017 se nám podařilo splnit regulatorní podmínky tak, aby z malého start-upu vznikla plnohodnotná finanční instituce.


Koho hledám?

Salesforce Developer/-ka


..Vedu tým HR & Office

Pro náš tým je nejdůležitější vytvářet prostředí založené na důvěře a otevřenosti - jednoduše řečeno chceme, aby nám tu všem bylo dobře a ráno jsme se do práce těšili. Staráme se o zachování zdravého a pohodového firemního prostředí a hlavně o lidi. Každý člověk ve společnosti je pro nás jedinečný, takže za námi může kdokoli přijít s čímkoli. Vybíráme k nám nové parťáky, kteří budou spolu s námi ctít naše hodnoty.

Koho hledám?

Momentálně nikoho nehledáme, ale pokud chcete, můžete nám napsat sem. :-) 

Ahoj, Já jsem
Pavel Novák
CEO

Ahoj, Já jsem
Lukáš Marek
Sales director

Ahoj, Já jsem
Anna Bláhová
CC & BO Manager

Ahoj, Já jsem
Aleš Černý
Risk director

Ahoj, Já jsem
Jiří Humhal
Finance director

Ahoj, Já jsem
Ondra Šnejdrla
HR Manager