Zonky už znáte. Nejlépe víte, jak fungujeme a co nabízíme. Výhodné zhodnocení vašich peněz, díky kterému si mohou lidé vzít levnější půjčku než v bance. 

Máte ve svém okolí někoho, kdo si potřebuje půjčit? Doporučte mu Zonky a my vám to nezapomeneme. A nejen to. Ještě vám oběma pošleme do investorské peněženky 1 000 Kč.

ŘEKNĚTE SVÉMU OKOLÍ O ZONKY

Je to jednoduché. Stačí kliknout na CHCI POZVAT ZNÁMÉ. Okamžitě vám vygenerujeme unikátní kód, který můžete poslat na mail svým známým nebo třeba sdílet na sociálních sítích. Každý, kdo se u nás zaregistruje pod vaším kódem, vám může vydělat 1 000 Kč.

Jak doporučím Zonky a dostanu 1 000 Kč?

Podmínky pro získání odměny:

1. Doporučíte někoho, kdo u nás ještě půjčku nemá, ani ji u nás v posledních 30 dnech nepoptával. Zároveň u nás není investorem ani nezačal s registrací investorského účtu.

2. Minimální výše půjčky bude 50 000 Kč.

3. První tři splátky budou splaceny včas.

Zařídit výhodnou půjčku díky pozvání můžete až pro 6 osob. Pokud byste věděli o dalších, ozvěte se nám, prosím, na 800 449 999 a najdeme řešení.

Líbí se vám investování na Zonky?

Doufáme, že odpověď je ano. I díky vám mohli tisíce lidí ušetřit, nebo třeba rozjet vlastní projekt a splnit si svůj sen. Děkujeme. Zároveň jste chytrým způsobem dokázali zhodnotit své peníze. Řekněte o tom svým známým, investovat na Zonky může každý.

Chci pozvat známé
pdf Created with Sketch.