Řešení situace spojené s Covid-19

Zonky je služba od lidí pro lidi. Jsme tu pro vás i v aktuální tíživé situaci související s pandemií Covid-19. Chcete s námi řešit cokoliv ohledně vašich splátek a půjčky na Zonky? Přečtěte si více zde.

Jsme tu pro vás

Jsme si vědomi toho, že aktuální situace spojená s pandemií Covid-19 mohla změnit vaše plány. Pokud s námi potřebujete řešit cokoliv týkající se vaší půjčky a splátek na Zonky, obraťte se na nás. Stačí vyplnit formulář, který najdete na konci této stránky. My se vám poté ze Zonky ozveme zpět.

Vždy platí, že je důležité řešit své finanční záležitosti včas. Pokud byste měli zájem o úpravu svých sjednaných splátek, jsme tu pro vás. Vše s vámi rádi vyřešíme individuálně.

Pro nás v Zonky jste vy, naši klienti, na prvním místě. Proto s vámi chceme najít to nejlepší řešení, které bude sedět přímo vám na míru.

Zonky je služba založená na lidech. Za vaší půjčkou stojí další lidé, kteří se rozhodli investovat do vašeho příběhu. O to důležitější je pro nás najít s vámi cestu, jak vám můžeme pomoci v obtížné situaci související s pandemií Covid-19.

Formulář

Kontaktovat nás můžete také na e-mailu odklady@zonky.cz. Stačí stručně popsat, co s námi budete chtít řešit, a my se vám poté ze Zonky ozveme zpět.